Zaalvoetbal Boxtel

Competitie op maandag- en zaterdagavond

Uitslagen

Datum Tijd Thuisteam Uitslag Uitteam
Division icon 22-11-21
21:30
Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen 12 - 3
Celdex B.V. Celdex B.V.
Division icon 22-11-21
20:45
Joeri Noijen Schilderwerken Joeri Noijen Schilderwerken 3 - 0
Verbeij Dakwerken / Hanekroot Hoveniers Verbeij Dakwerken / Hanekroot Hoveniers
Division icon 22-11-21
20:00
Green Team Green Team 4 - 7
v.d. Heijden Milieu en Installatietechn. v.d. Heijden Milieu en Installatietechn.
Division icon 15-11-21
21:15
Verbeij Dakwerken / Hanekroot Hoveniers Verbeij Dakwerken / Hanekroot Hoveniers 2 - 7
Green Team Green Team
Division icon 15-11-21
20:30
Orly & Endevoets Orly & Endevoets 6 - 6
v.d. Heijden Milieu en Installatietechn. v.d. Heijden Milieu en Installatietechn.
Division icon 15-11-21
19:45
EWB St. Michielsgestel EWB St. Michielsgestel 1 - 17
Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen
Division icon 15-11-21
19:00
Celdex B.V. Celdex B.V. 1 - 6
Joeri Noijen Schilderwerken Joeri Noijen Schilderwerken
Division icon 08-11-21
21:30
Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen 1 - 5
Joeri Noijen Schilderwerken Joeri Noijen Schilderwerken
Division icon 08-11-21
20:45
v.d. Heijden Milieu en Installatietechn. v.d. Heijden Milieu en Installatietechn. 4 - 3
Orly & Endevoets Orly & Endevoets
Division icon 08-11-21
19:00
Hajji Klussenbedrijf Hajji Klussenbedrijf 7 - 0
Green Team Green Team
Division icon 01-11-21
21:15
Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen 1 - 1
Green Team Green Team
Division icon 01-11-21
20:30
Verbeij Dakwerken / Hanekroot Hoveniers Verbeij Dakwerken / Hanekroot Hoveniers 4 - 0
Celdex B.V. Celdex B.V.
Division icon 01-11-21
19:45
Orly & Endevoets Orly & Endevoets 0 - 13
Hajji Klussenbedrijf Hajji Klussenbedrijf
Division icon 01-11-21
19:00
Joeri Noijen Schilderwerken Joeri Noijen Schilderwerken 25 - 1
EWB St. Michielsgestel EWB St. Michielsgestel
Division icon 25-10-21
21:30
v.d. Heijden Milieu en Installatietechn. v.d. Heijden Milieu en Installatietechn. 4 - 8
Joeri Noijen Schilderwerken Joeri Noijen Schilderwerken
Division icon 25-10-21
20:45
Hajji Klussenbedrijf Hajji Klussenbedrijf 5 - 4
Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen
Division icon 25-10-21
19:00
EWB St. Michielsgestel EWB St. Michielsgestel 1 - 6
Verbeij Dakwerken / Hanekroot Hoveniers Verbeij Dakwerken / Hanekroot Hoveniers
Division icon 18-10-21
21:30
Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen Vermeer Risicobeheer & Verzekeringen 2 - 1
v.d. Heijden Milieu en Installatietechn. v.d. Heijden Milieu en Installatietechn.
Division icon 18-10-21
20:45
Joeri Noijen Schilderwerken Joeri Noijen Schilderwerken 1 - 6
Hajji Klussenbedrijf Hajji Klussenbedrijf
Division icon 18-10-21
19:00
Green Team Green Team 4 - 4
Orly & Endevoets Orly & Endevoets